SPAWANIE STALI

Nasze usługi spawalnicze to najwyższej jakości doskonałe elementy i pewność bezpieczeństwa dla różnych gałęzi przemysłu. Spawanie przeprowadzane jest w oparciu o wymagania jakości normy PN-EN 1090 dotyczące spawania materiałów metalowych oraz zgodnie z systemem zarządzania jakością w spawalnictwie ISO 3834.

ZAKRES USŁUG

Oferujemy spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazowej (MIG/MAG) oraz spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego (TIG) stali czarnej i stali nierdzewnej.

Konstrukcje prefabrykujemy na własnej hali produkcyjnej, które dostarczamy jako surowe, ocynkowane lub zabezpieczone powłoką malarską. Przy udziale podwykonawców realizujemy cynkowanie ogniowe, galwaniczne oraz natryskowe.

Oferujemy usługi związane z produkcją wysoko przetworzonych konstrukcji stalowych do wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w produktach precyzyjnych z jak najmniejszymi tolerancjami.

Oferujemy zbiorniki i obudowy dla sektora gospodarki przemysłu maszynowego. Produkty dostarczamy oszlifowane i oczyszczone wraz z opcjonalnym zabezpieczeniem ich powierzchni poprzez cynkowanie lub lakierowanie.

Realizujemy na zamówienie kratownice stalowe, spawane z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco z przeznaczeniem budowlanym i przemysłowym.

WYPOSAŻENIE

ESAB Origo™ Mig C340 PRO 4WD:

Prąd spawania: do 340A

ESAB Origo™ Mig 510w:

Prąd spawania: do 500A

ESAB Caddy® Mig C200i:

Prąd spawania: do 200A

ESAB Buddy™ Tig 160:

Prąd spawania: do 160A