SPAWANIE STALI

Nasze usługi spawalnicze to najwyższej jakości doskonałe elementy i pewność bezpieczeństwa dla różnych gałęzi przemysłu. Usługi spawalnicze realizujemy zgodnie z powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją techniczną, zarówno z własnych jak i dostarczonych przez klienta materiałów.

ZAKRES USŁUG

Oferujemy spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazowej (MIG/MAG) oraz spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego (TIG) stali czarnej i stali nierdzewnej.

Konstrukcje prefabrykujemy na własnej hali produkcyjnej, które dostarczamy jako surowe, ocynkowane lub zabezpieczone powłoką malarską. Przy udziale podwykonawców realizujemy cynkowanie ogniowe, galwaniczne oraz natryskowe.

Oferujemy usługi związane z produkcją wysoko przetworzonych konstrukcji stalowych do wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w produktach precyzyjnych z jak najmniejszymi tolerancjami.

Oferujemy zbiorniki i obudowy dla sektora gospodarki przemysłu maszynowego. Produkty dostarczamy oszlifowane i oczyszczone wraz z opcjonalnym zabezpieczeniem ich powierzchni poprzez cynkowanie lub lakierowanie.

Realizujemy na zamówienie kratownice stalowe, spawane z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco z przeznaczeniem budowlanym i przemysłowym.

CO OFERUJEMY

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, kierujących się w pracy przede wszystkim precyzją i dokładnością.

Spawanie przeprowadzane jest w oparciu o przepisy i normy określające wytyczne dla spawacza i osoby kontrolującej jakość spoiny.