PROJEKTOWANIE 3D

Oferujemy usługi w zakresie projektowania 3D, wykonujemy kompleksową dokumentacją niezbędną do produkcji, montażu, planowania oraz obsługi. Swoją ofertę kierujemy do firm produkcyjnych posiadających własne biura konstrukcyjne jako wsparcie przy realizacji większych projektów oraz firm produkcyjnych, które nie posiadają własnego biura projektowego.

ZAKRES USŁUG

Konstruujemy urządzenia, które automatyzują procesy produkcyjne. Są to maszyny służące do automatyzacji podawania i montażu, urządzenia produkcyjne i inne. Wdrażamy również zrobotyzowane stanowiska montażowe.

Projektujemy przenośniki, automatyzując procesy produkcyjne, dzięki czemu podnosimy efektywność pracy i poprawiamy wydajność zakładów produkcyjnych oraz urządzenia podające i automatyzujące procesy podawania, które mogą funkcjonować zarówno jako niezależne urządzenia, jak i komponent całej produkcyjnej.

Oferujemy projekty automatycznych i półautomatycznych stanowisk montażowych z kontrolą procesu oraz stanowiska w pełni manualne.

Specjalizujemy się, między innymi, w projektowaniu wszelkiego typu chwytaków i systemów zrobotyzowanych, napędzanych elektrycznie, pneumatycznie lub w układzie mieszanym (elektryczny i pneumatyczny).

Projektujemy również kompletne linie produkcyjne i technologiczne, zarówno wielostanowiskowe linie montażowe, jak i produkcyjne, automatyczne linie montażowe.

CO OFERUJEMY

Projektowanie w firmie odbywa się według najnowszych standardów i norm.

Projekty realizujemy od początkowych koncepcji do końcowego rozwiązania odpowiadającego klientowi.

W procesie projektowania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia komputerowego wspomagania projektowania CAD.