OBRÓBKA SKRAWANIEM

Firma dysponuje własnymi maszynami do obróbki skrawaniem, dzięki któremu posiada możliwość wykonywania we własnym zakresie detali z materiałów własnych lub powierzonych.

ZAKRES USŁUG

Oferujemy spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazowej (MIG/MAG) oraz spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego (TIG) stali czarnej i stali nierdzewnej.

Konstrukcje prefabrykujemy na własnej hali produkcyjnej, które dostarczamy jako surowe, ocynkowane lub zabezpieczone powłoką malarską. Przy udziale podwykonawców realizujemy cynkowanie ogniowe, galwaniczne oraz natryskowe.

Oferujemy usługi związane z produkcją wysoko przetworzonych konstrukcji stalowych do wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w produktach precyzyjnych z jak najmniejszymi tolerancjami.

Oferujemy zbiorniki i obudowy dla sektora gospodarki przemysłu chemicznego, maszynowego i spożywczego. Produkty głównie ze stali nierdzewnej dostarczamy oszlifowane i oczyszczone wraz z opcjonalnym szczotkowaniem i trawieniem spoin.

Realizujemy na zamówienie kratownice stalowe, spawane z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco z przeznaczeniem budowlanym i przemysłowym.

CO OFERUJEMY

Test.

Test.