INFORMACJE

Połączenie dużego doświadczenia i wysoko kwalifikowanej kadry, tworzy z nas partnera któremu można zaufać i powierzyć nawet najbardziej wymagające projekty.

Jesteśmy firmą inżynierską, której celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dla różnych gałęzi przemysłu. Firma specjalizuje się głównie w produkcji i spawaniu elementów stalowych oraz obróbki skrawaniem, a także projektowaniu i sporządzaniu dokumentacji technicznej według specyfikacji klienta.

Biuro projektowe wyposażone jest w stacje robocze DELL Precision z oprogramowaniem SolidWorks Premium.

Ponadto w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksową realizację, oferujemy również usługi w zakresie budowy maszyn i automatyzację procesów produkcyjnych poprzez dostawę i uruchomienie gotowych urządzeń.

Dysponujemy  halą montażową, która pozwala na montaż kilku niedużych projektów jednocześnie.

HISTORIA FIRMY

2008

Początek

Powstanie pierwszej maszyny sterowanej numerycznie, stworzonej przez założyciela firmy. Projekt został sprzedany, co zainicjowało dalszy rozwój w kierunku przemysłu.
2015

Rejestracja przedsiębiorstwa

Zdobyte doświadczenie ukierunkowało formę działalności naszej firmy. Od tego roku firma głównie zajmuje się projektowaniem oraz przygotowywaniem dokumentacji.
2017

Uruchomienie działu produkcji

Wraz z rozwojem firmy oraz zapotrzebowaniem naszych Klientów, został uruchomiony dział produkcji. Od tego momentu zlecenia wykonujemy zaczynając od projektu, kończąc na przekazaniu gotowego produktu Klientowi.
2020

Zmiana formy działalności

Firma zmieniła formę działalności na spółkę prawa handlowego, co przyczynia się do dalszego dynamicznego rozwoju.