BUDOWA MASZYN

Wykonujemy maszyny jak również urządzenia prototypowe dla różnych gałęzi przemysłu. Podchodzimy indywidualne do każdego zagadnienia. Wieloletnie doświadczenie pozwala stworzyć produkt niezawodny zgodny z obowiązującymi standardami o najwyższej jakości.

ZAKRES USŁUG

Oferujemy budowę nietypowych maszyn na specjalne zamówienie klienta. Nasze usługi pozwalają na dostarczenie niestandardowego produktu, który w pełni zaspokoi oczekiwania odbiorcy.

Specjalizujemy się głównie w budowie niezawodnych, pojedynczych stanowisk montażowych, przeznaczonych do zróżnicowanej produkcji seryjnej, które dostosowujemy do każdego wymagania odbiorcy.

Mamy możliwość wykonania urządzeń przeznaczonych do pomiarów optycznych, laserowych i mechaniczno-elektrycznych. Istnieje opcja zintegrowania z istniejącą maszyną lub połączenia z inną przez nas projektowaną.

Proponujemy rozwiązania do seryjnego montażu celem poprawy efektywności produkcji oraz wykorzystania możliwości kontrolowania tego procesu.

Konstruujemy i dostarczamy różnego rodzaju szablony montażowe i technologiczne wspomagające procesy produkcyjne.

CO OFERUJEMY

Realizacja rozpoczyna się od rozpoznania potrzeby naszego klienta.

Przedstawiamy koncepcję rozwiązania, projekt wstępny, na podstawie którego optymalizujemy daną potrzebę.

Dopracowujemy projekt i w dalszej kolejności przechodzimy do kompleksowej realizacji zamówienia poprzez wyprodukowanie, dostawę, montaż i uruchomienie u Klienta.

Ponadto gwarantujemy zgodność naszych wyrobów z regulacjami prawnymi i przeprowadzamy ocenę zgodności właściwości wyrobu przed wprowadzeniem go na rynek. Dokonanie takiej oceny pozwala na jego oznakowanie znakiem CE.